1. Dzieci z grupy 8  przygotowały buty i oczekują na przyjście Świętego Mikołaja

 

2. Uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez Teatr Animacji, które uczyły tolerancji i empatii w stosunku do osób niepełnosprawnych

3. W dniu 30.11 w przedszkolu odbyła się zabawa Andrzejkowa. Tak się bawiliśmy. Przedszkolaki były pięknie przebrane, a oprócz tańców i zabaw dzieci przeprowadziły różne wróżby.

[/vc_column][/vc_row]

4. W przedszkolu odbył się Wirtualny Koncert Rockowy prowadzony przez Teatr Iluzja. Dzieci tańczyły, śpiewały i świetnie się bawiły.  

5. 22.12.20 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie świąteczne. Tego dnia dzieci zjadły uroczysty obiad oraz uczestniczyły w spotkaniu z Gwiazdorem, Śnieżynką i Elfem. Otrzymały prezenty i dobrze się bawiły.

6. Zabawy Darami Froebla. Dzieci z grupy 8 zawsze uczestniczą w ciekawych zajęciach, na których wykorzystują różne pomoce dydaktyczne. W ciągu roku szkolnego często korzystają z Darów Froebla, które pozytywnie wpływają na ich wszechstronny rozwój.

7. W dniu 12.02.21 w naszym przedszkolu odbył się Zimowy Bal Karnawałowy. Bawiliśmy się w swojej sali. Każde dziecko miło oryginalne przebranie i uczestniczyło w tematycznych tańcach, zabawach i konkursach

8. Dzieci z grupy 8 przerabiały temat „Instrumenty”. W ramach projektu poznały nazwy instrumentów oraz ich klasyfikację, grały na każdym z nich, stworzyły kącik muzyczny, poznały nazewnictwo muzyczne oraz najsłynniejszych światowych kompozytorów.

9. W ramach IV Zimowego Festiwalu Piosenki w Języku Obcym, którego organizatorem było nasze przedszkole, przygotowaliśmy piosenki w języku Włoskim oraz Rosyjskim. 

10. W marcu przedszkolaki z grupy 8 przygotowywały wiosenny ogród. Posiały nasiona oraz posadziły cebulki różnych kwiatów

11. W dniu 11.03.21 dzieci z grupy 8 uczestniczyły w warsztatach astrofizycznych, w ramach którego w ciekawy sposób,  poznały prawa fizyki oraz zagadnienia związane z kosmosem. 

12. W roku szkolnym 2020/2021 dzieci z grup 8 i 10 biorą udział w rocznym ogólnopolskim projekcie „Choć niewiele mamy lat, to zwiedzamy cały świat”. W ramach projektu dzieci realizują 11 bloków tematycznych. Każdy z nich odpowiada innemu państwu, które dzieci w dany miesiącu „zwiedzają”. Podróż rozpoczęła się w Polsce. Następnie dzieci poznały Niemcy, Wielką Brytanię, Grenlandię, Brazylię, Włochy, Chiny i są gotowe na dalszą podróż, która swój finał będzie miała w czerwcu.