1. Zabawy kolorową kredą.

W czasie pandemii dzieci wymyślały kreatywne zabawy w ogrodzie przedszkolnym, rozwijały swoją wyobraźnię oraz umiejętności plastyczne. Zabawa była doskonała.

2. “75 lat Pippi Pończoszanki”.

Przedszkolaki brały udział w konkursie plastycznym pt. „Pippi Pończoszanka”, organizowanym przez warsztaty „Dom Bajek”. Praca dzieci zajęła II miejsce.  

"Pipi zwiedza świat"

3. Grupa VII, wykonała prace plastyczną w nawiązaniu do projektu „Przedszkolaki dla klimatu”. Wspólnie zastanawialiśmy się jak zadbać o naszą planetę. Efektem podjętych działań był plakat wykonany przez dzieci.

4. W listopadzie, łącząc swoje siły dzieci stworzyły prace pt: „Nowe przygody liści”. Wytwory dzieci zostały zaprezentowane z wykorzystaniem Kamiszibai – teatru ilustracji, teatru obrazkowego, dosłownie: papierowy teatr. Jest to tradycyjna japońska sztuka opowiadania historii za pomocą ilustracji wykonanych na kartonowych planszach wsuwanych do małej, płaskiej, drewnianej, otwartej częściowo skrzynki, pełniącej rolę sceny. Organizatorem konkursu były MontessoriZabawki.pl Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem: https://drive.google.com/file/d/1PgK0U6SbUWfx-bcQJYXPXrvPuJiXG6Fo/view?fbclid=IwAR01uGQRwXUg810zuOfJM9KnpCj9-PfFnSeY3RhNotkSb3uQo-feIv-L4Xs

5. Gr VII zrealizowała projekt „Zostań ambasadorem bezpieczeństwa”. Efektem pracy dzieci jest wyjątkowy film pt. „Budi”.

"Budi"

6. W listopadzie odbyła się doskonała zabawa andrzejkowa.

7. Grupa VII, przez cały semestr wspiera zbiórkę funduszy dla dzieci chorych na SMA. W tym roku dzieci grały również z WOŚP.

8. W grudniu dzieci zachęcały do wykonywania kartek świątecznych dla kombatantów ramach akcji „Serce za odwagę

9. W przedszkolu odbyła się uroczysta wigilia, tuż po mniej odwiedził nas Gwiazdor.

10. W czasach zamkniętych kin oraz teatrów w przedszkolu zorganizowaliśmy świąteczny seans filmowy pt. „W głowie się nie mieści”, był popcorn oraz dużo śmiechu.